Naprawa obiektywów - FOTOELEKTRONIK

3-go Maja 11, 39-120 Sędziszów Młp.
Przejdź do treści

Naprawa obiektywów

Usługi
Działamy na polskim rynku już od ponad 25 lat, nieustannie rozwijamy swój warsztat i poszerzamy wiedzę.
To właśnie dlatego warto oddać w nasze ręce swój sprzęt fotograficzny. Naprawa obiektywów nie musi być kosztowna i długa. Naszym priorytetem jest szybka diagnoza oraz skrupulatny, rzetelny i uczciwy serwis. Wiemy, że dzisiejsze, nowoczesne aparaty, kamery oraz obiektywy charakteryzują się skomplikowaną konstrukcją, która musi spełniać coraz to wyższe oczekiwania profesjonalnych fotografów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy się nie poddajemy! Naprawiamy obiektywy takich marek jak Canon, Nikon, Sony czy Pentax
.
Najczęściej realizowane rodzaje napraw

Do każdego wyzwania podchodzimy z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Jednak wśród najczęściej realizowanych przez nas napraw można wyróżnić:
  • regulację układu autofocusa,
  • naprawę silnika AF,
  • regulację układu optycznego,
  • czyszczenie obiektywu.
To właśnie wszechobecny płyt, piasek oraz inne zanieczyszczenia okazują się najczęstszą przyczyną usterek obiektywów. Mogą one doprowadzić do zanieczyszczenia nie tylko zewnętrznych, ale również wewnętrznych soczewek oraz wnętrza korpusu obiektywu. My zajmujemy się bezpiecznym, ale przede wszystkim skutecznym czyszczeniem tego elementu.
Wróć do spisu treści