O nas - FOTOELEKTRONIK

3-go Maja 11, 39-120 Sędziszów Młp.
Przejdź do treści

O nas

O nas
Nasze ponad 25-letnie doświadczenie oraz zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny elektroniki i mechaniki precyzyjnej pozwala nam na wykonywanie profesjonalnych napraw w konkurencyjnej cenie.
Posiadamy ogromne zaplecze części zamiennych, które sami importujemy a to znacznie skraca czas diagnozy i samej naprawy.  W pierwszej kolejności staramy się naprawić a nie wymieniać uszkodzony podzespół co też znacznie obniża koszt naprawy.

Jak działamy
Istniejemy na rynku od ponad 25 lat zajmując się naprawą sprzętu elektronicznego.
Od 15 lat specjalizujemy się w naprawie sprzętu foto - głównie aparatów cyfrowych i obiektywów. Sprzęt naprawiamy sami - nie wysyłamy do innych serwisów.
Masz uszkodzony aparat a jego naprawa jest nieopłacalna?
Możemy go od Ciebie odkupić lub zaproponujemy podobny sprzęt w cenie naprawy.
Skontaktuj się z nami aby uzgodnić resztę szczegółów.
Przyślij do nas swoje urządzenie elektroniczne, a my zajmiemy się resztą. Najpierw przejdziemy do szybkiej diagnozy, następnie poinformujemy Cię o szczegółach naprawy, a więc również kosztach. Wykonujemy wycenę bezpłatnie. Jeżeli zgodzisz się na realizację usługi, będziemy Cię informować o każdym podejmowanym przez nas kroku. Nasza specjalność to naprawa aparatów fotograficznych, kamer, obiektywów oraz sprzedaż trybów liczników samochodowych oraz wyświetlaczy LCD. Posiadamy dostęp do wielu różnorodnych części do sprzętów takich marek jak:
Canon, Nikon, Pentax, Sigma, Samsung, Sony, Panasonic, Olympus czy Minolta
To znacznie skraca czas diagnozy oraz usunięcie usterki, ponieważ mamy dostęp do najlepszych części zamiennych. Naprawa obiektywów może być zatem zrealizowana rzetelnie i szybko, a wszystko po to, żebyś zdążył otrzymać aparat przed wyjazdem na wakacje!


Wróć do spisu treści