Naprawa aparatów fotograficznych

Przyślij do nas swoje urządzenie elektroniczne, a my zajmiemy się resztą. Najpierw przejdziemy do szybkiej diagnozy, następnie poinformujemy Cię o szczegółach naprawy, a więc również kosztach. Wykonujemy wycenę bezpłatnie. Jeżeli zgodzisz się na realizację usługi, będziemy Cię informować o każdym podejmowanym przez nas kroku. Nasza specjalność to naprawa aparatów fotograficznych, kamer, obiektywów oraz sprzedaż trybów liczników samochodowych oraz wyświetlaczy LCD. Posiadamy dostęp do wielu różnorodnych części do sprzętów takich marek jak: Canon, Nikon, Pentax, Sigma, Samsung, Sony, Panasonic, Olympus czy Minolta. To znacznie skraca czas diagnozy oraz usunięcie usterki, ponieważ mamy dostęp do najlepszych części zamiennych. Naprawa obiektywów może być zatem zrealizowana rzetelnie i szybko, a wszystko po to, żebyś zdążył otrzymać aparat przed wyjazdem na wakacje!

Poradzimy sobie z każdą usterką

W naszej firmie pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy uporają się z każdą usterką. Wśród często świadczonych przez nas usług można wyróżnić:

  • czyszczenie komory lustra, lustra oraz matrycy,
  • naprawa urządzenia po zalaniu albo upadku,
  • naprawa gniazda pamięci,
  • wymiana gniazda USB, matrycy, wyświetlacza LCD, spustu migawki,
  • naprawa zoom, AF/MF, migawki.

Niezależnie od rodzaju usterki, warto się do nas zgłosić i skonsultować z nami zaistniały problem. Sprzęt można wysłać do nas kurierem lub odwiedzić jeden z naszych serwisów, np. w Rzeszowie albo Dębicy.